Przeszliśmy do 2 etapu w programie TESCO „Decydujesz – Pomagamy”

Przeszliśmy do 2 etapu w programie TESCO „Decydujesz – Pomagamy”

„Z przyjemnością informujemy, że Wasz projekt znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej – tym samym przechodzi do etapu głosowania, które rozpoczyna się w sklepach Tesco już 17 czerwca i potrwa do 14 lipca.”

Takie słowa przeczytaliśmy w dzisiejszym e-mailu od organizatorów projektu „Decydujesz-Pomagamy” TESCO! Oczywiście to dzięki Waszym kciukom! Dziękujemy wszystkim, którzy mocno je trzymali!

Co oznacza przejście do 2 tury głosowania?

Oznacza to, że klienci następujących sklepów TESCO: TESCO przy ul. Gorczyńskiej 19 i ul. Słowiańskiej 70 w Gorzowie Wlkp i TESCO w Kostrzynie nad Odrą przy ul. Gorzowskiej 98 – będą głosować na 3 projekty społeczne, w tym nasz! Każdy kto w dniach 17.06-14.07 zrobi zakupy w jednym z tych w/w sklepów otrzyma żeton, którym może wybrać swój projekt.

My już dziś Was namawiamy do zrobienia zakupów w TESCO, zagłosowania na projekt Fundacji JA – Joy Aim pt. „Barlinecki Dzień Zdrowia”, a tym samym do wsparcia naszych działań! Barlinecki Dzień Zdrowia zaplanowany jest na 7 września 2019 r. i marzymy o tym, by tego dnia było w Barlinku jak najwięcej lekarzy specjalistów i bezpłatnych konsultacji oraz badań! Jak nam się uda zdobyć 1 miejsce to nasze wydarzenie będzie po prostu bogatsze w zdrowie i bezpłatne konsultacje i badania!

To naprawdę proste!

Kupujesz w TESCO, co potrzebujesz,

Pomagasz, gdy na nasz projekt głosujesz!