Kamila Rogut-Szkudlarek

Kamila Rogut-Szkudlarek

Doświadczona pacjentka i mama wesołej Hani. Ambitna, namiętnie czyta książki i zdobywa wiedzę.

Absolwentka UJ w Krakowie kierunku Prawo medyczne i Bioetyka oraz Uniwersytetu SWPS w Poznaniu kierunku Psychosomatyka i somatopsychologia, obecnie doktorantka Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Z wyróżnieniem ukończyła Prawo i Administrację, wycenę nieruchomości na ZUT, couching zdrowia i  dietetyki. Wytrwała optymistka, we wszystkim znajdzie coś pozytywnego.

Jest pomysłowa, odważna i zaangażowana sercem w to co robi. Umiejętnie słucha, planuje i realizuje przedsięwzięcia. Dumna z konsekwencji i uporu w dążeniu do poprawy swojego zdrowia, inspiruje i pomaga w tym innym chorym. Wierzy w cuda i ludzi. Ceni błędy, które uczą oraz konstruktywną krytykę. Kocha podróże, nowe miejsca, żarty i odkrycia technologiczne ułatwiające życie. Codziennie przekracza własne granice robiąc makijaż bez lustra, pokonując 10 km na orbitreku i wymagając najwięcej od siebie. Jest zachwycona psychologią, EFT i wyobraźnią córki. Lubi rozmowy przy kawie, zakupy i gitarowe brzmienia. Nie znosi marudzenia, narzekania i marnowania czasu.

Marzy o tym by zobaczyć najbliższych, podziwiać białe noce w Petersburgu oraz o umiejętności przewrócenia naleśnika w górze. Autorytetem i autorem jej dewizy życiowej jest Brian Tracy, który głosi: „Aby marzenie mogło się spełnić, najpierw musisz zacząć marzyć”, z której czerpie siłę i ufność.

Socials