Ewelina Łapsza

Entuzjastka kochająca działanie, mistrzyni gastronomii i przedsiębiorczości. Załatwi wszystko, wszędzie i z wszystkimi, ponieważ kocha ludzi i rozmowy. Jej wyzwaniem Nr 1 jest syn Eryk, dzięki któremu uwielbia bycie mamą i zachowuje równowagę między pracą i rodziną.

Ewelina jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie na kierunku pedagogika z resocjalizacją oraz studiów podyplomowych na kierunku pedagogika wczesnoszkolna, nauczanie zintegrowane. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, a jej otwartość, zrozumienie i chęć pomocy wyczuwa każdy, kto ją pozna. Eweliny atutem jest umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz rozciągania czasu do 25 h/dobę.

Z pasją otwiera każdą pierwszą stronę książki, by na chwilę przenieść się gdzieś indziej. Od lat wierna słuchaczka radiowej „trójki”. Uwielbia rozrywkę z przyjaciółmi, grillowanie oraz wolne miejsca parkingowe. Działa! Kupiła dom, urodziła syna i posadziła drzewo… Teraz czeka na owoce, a w międzyczasie zrobi jeszcze parę rzeczy.

Socials