IV Barlinecki Dzień Zdrowia 07.09.2019 r. Szczegóły

IV Barlinecki Dzień Zdrowia 07.09.2019 r. Szczegóły

Od ogółu do szczegółu! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, ciekawych lub po prostu potrzebujących więcej informacji do zapoznania się ze szczegółami o partnerach IV Barlineckiego Dnia Zdrowia. Być może poniższe informacje przekonają niezdecydowanych, że warto nawet zanocować w Barlinku 07.09.2019 r. dla tylu bezpłatnych badań i konsultacji lub też będziecie szukać bezpośredniego kontaktu do któregoś ze specjalistów po wydarzeniu. Z całą pewnością poniższy wpis Wam to ułatwi.

BEZPŁATNE BADANIA

  1. Morfologia dla pierwszych 50 osób będzie wykonywana w Laboratorium Szpitala Barlinek. Na badanie przychodzimy na czczo.
  2. Laboratorium Szpitala Barlinek będzie w dniu 07.09.2019 r. pracowało od godz. 09.00-13.00 i poza bezpłatną morfologią istnieje również możliwość wykonania innych badań krwi – zarówno tych na które posiadacie skierowania od lekarzy, jak i prywatnie. Przypominamy, że sobotnie otwarcie Laboratorium to doskonała opcja zwłaszcza dla osób w ciągłym biegu od poniedziałku do piątku.
  3. EKG serca będzie wykonywane w gabinecie kardiologicznym (budynek C) przez dr n. med. Joannę Zielonkę. Pani doktor jest doświadczonym kardiologiem i internistą. Na codzień pracuje w Szpitalu Powiatowym w Drawsku Pomorskim oraz współpracuje ze Szpitalem Barlinek.

EKG serca (czyli elektrokardiografia) to proste badanie profilaktyczne pracy serca. Trwa około 5 minut (łącznie z oczyszczeniem skóry i przymocowaniem elektrod) i jest całkowicie bezbolesne. Jak przygotować się do EKG? Na dzień przed badaniem (czyli w piątek) nie zaleca się picia alkoholu, natomiast tuż przed wykonaniem badania nie pijemy zimnych napoi i kawy oraz wstrzymujemy się od palenia papierosów i wysiłku fizycznego. Przed wykonaniem badania informujemy lekarza o przyjmowanych lekach oraz ewentualnych chorobach. Proste, prawda? Do tego bezpłatnie, bez rejestracji i w przyjemnej atmosferze!

4. Badanie słuchu będzie wykonywane przez SONIDO Aparaty Słuchowe w gabinecie lekarskim (budynek C). Badanie jest bezbolesne, nie wymaga specjalnych przygotowań i trwa ok. 10 minut. O wykonawcy badania możecie przeczytać m.in. tutaj:

http://www.sonido.pl/

oraz tu: https://www.facebook.com/SonidoAparatySluchowe/

5. Badanie poziomu cukru we krwi wykonywać będzie Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Barlinek, które reprezentować będzie Pani Maria Piotrowska – doświadczona pielęgniarka. Stoisko znajdować się będzie na dziedzińcu Szpitala Barlinek i zapewniamy, że jak zwykle będzie bogato wyposażone w ulotki i informacje na temat cukrzycy. Badanie polega na lekkim nakłuciu opuszka palca i wydobyciu tylko 1 kropli krwi do pomiaru glikemii. O działalności Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków możecie przeczytać m.in. tu:

https://diabetyk.org.pl/

Barlineckie Koło PSD działa przy ul. Strzeleckiej 29 w każdą środę.

6. Badanie ciśnienia krwi będzie wykonywane na stoisku znajdującym się na dziedzińcu szpitala Barlinek ciśnieniomierzem przez doświadczoną pielęgniarkę na co dzień pracującą w Szpitalu Barlinek. Badanie jest bezbolesne i trwa do 5 minut.

 

 

7. Ocenę dermatoskopem znamion barwnikowych będzie wykonywać dr n. med. Anna Grajewska-Wołczyk – specjalista dermatolog i wenerolog w gabinecie lekarskim. Pani doktor swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Dermatologii w Poznaniu. Prowadzi Poradnię Dermatologiczną w Barlinku, Drezdenku i Strzelcach Kraj.

Dermatoskopia to nieinwazyjne i bezbolesne badanie pieprzyków i znamion wykorzystywane w diagnostyce skóry. Badanie nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony pacjenta.

8. Analizę składu ciała m.in. BMI, poziom masy tłuszczowej, mięśniowej, nawodnienia przeprowadzi mgr Joanna Kisły – Dietetyk. Pani Joanna jest od kilku lat dietetykiem Szpitala Barlinek i prowadzi indywidualną praktykę w dziedzinie dietetyki w Myśliborzu. Badanie jest bezbolesne i trwa kilkanaście minut. Do badania analizy składu ciała stajemy na boso. Więcej znajdziecie m.in. tu:

https://www.facebook.com/pages/category/Medical-Company/Dietetyk-Joanna-Kis%C5%82y-1834070283548856/

mgr. Joanna Kisły podczas wykładu II Barlinecki Dzień Zdrowia

9. Cytologia będzie wykonywana w gabinecie ginekologicznym (budynek C) przez personel medyczny Szpitala Barlinek. Badanie trwa ok. 10 minut i jest bezbolesne. Zachęcamy do badania szczególnie te Panie, które dawno nie wykonywały cytologii, bądź dotychczas odkładały je na później.

Trafić do poszczególnych gabinetów będzie prosto. Zapewniamy dobre oznakowanie i dostępność dla Was licznej grupy wolontariuszy Fundacji Joy aim i pracowników Szpitala Barlinek. Rodzicom, którzy chcą skorzystać z w/w badań lub poniższych konsultacji gwarantujemy, że dzieci będą pod bardzo dobrą opieką zarówno animatorki Eweliny, jak i innych naszych partnerów.

KONSULTACJE ZE SPECJALISTAMI:

  1. dr n. med. Anna Grajewska-Wołczyk – specjalista dermatolog, wenerolog będzie udzielać konsultacji w gabinecie lekarskim podczas wykonywania oceny dermatoskopem znamion barwnikowych.
  2. med. Maciej Koberski – specjalista otolaryngologii będzie udzielać konsultacji w gabinecie lekarskim (budynek C). Pan doktor na co dzień pracuje na Oddziale Laryngologicznym z Pododdziałem Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. oraz współpracuje ze Szpitalem Barlinek.
  3. med. Marian Jędrzejczyk – pediatra, specjalista chorób dziecięcych będzie udzielać konsultacji w gabinecie lekarskim. Pan doktor na co dzień pracuje w NZOZ Marian Jędrzejczyk w Choszcznie.
  4. mgr Agnieszka Komorowska – psycholog będzie udzielać konsultacji i porad w gabinecie lekarskim. Pani Agnieszka współpracuje ze Szpitalem Barlinek oraz prowadzi indywidualną praktykę w dziedzinie psychologii. Więcej informacji znajdziecie m.in. tu:

https://www.psychologbarlinek.pl

oraz tu: https://www.facebook.com/psychologbarlinek/?ref=profile_intro_card

5. mgr Joanna Sobkowiak-Strzelecka będzie udzielać konsultacji w gabinecie lekarskim. Pani Joanna jest psychologiem, psychologiem dziecięcym i psychoterapeutą na co dzień pracującą w Gabinecie Psychoterapii SENS w Gorzowie Wlkp. Będzie do Waszej dyspozycji od godz. 10.00. Więcej informacji m. in. tu:

http://www.gabinetsens.pl/joanna-sobkowiak/

oraz tu: http://www.gabinetsens.pl/joanna-sobkowiak/

6. mgr Gabriel Strzelecki będzie udzielać konsultacji w dziedzinie psychologii w gabinecie lekarskim tuż po skończeniu prelekcji czyli ok. 10.30. Pan Gabriel na co dzień pracuje w Gabinecie Psychoterapii SENs w Gorzowie Wlkp oraz w Gorzowskim Centrum Pomocy Rodzinie. Więcej informacji znajdziecie m.in. tu:

http://www.gabinetsens.pl/gabriel-strzelecki/

oraz tu: http://www.gabinetsens.pl/joanna-sobkowiak/

7. mgr Jerzy Bryczek będzie udzielał konsultacji w dziedzinie osteopatii i fizjoterapii w gabinecie lekarskim. Pan Jerzy Bryczek na co dzień pracuje w NZOZ „Rehabilitacja” Zespół Lekarzy i Fizjoterapeutów w Barlinku. Więcej informacji znajdziecie m.in. tu:

http://osteopatabarlinek.pl/osteopatabarlinek

oraz tu: https://www.facebook.com/osteopata.jerzybryczek/

8. mgr Jolanta Bekier będzie udzielać konsultacji w dziedzinie fizjoterapii wraz ze swoim zespołem przy dziedzińcu Szpitala Barlinek. Pani Jolanta na co dzień prowadzi indywidualną praktykę w dziedzinie fizjoterapii pod nazwą „Fizjoterapia Dotyk Zdrowia” w Barlinku. Więcej informacji możecie znaleźć m. in. tu:

http://fizjoterapia-barlinek.pl/

oraz tu: https://www.facebook.com/pages/category/Physical-Therapist/Fizjoterapia-Dotyk-Zdrowia-1564159460346018/

9. mgr Bartosz Majocha i Pamela Baranowska będą udzielać konsultacji w dziedzinie fizjoterapii przy dziedzińcu Szpitala Barlinek. Pan Bartosz Majocha jest fizjoterapeutą zawodników Pogoni Szczecin i wraz z Panią Pamelą Baranowską prowadzi gabinet terapii manualnej w dziedzinie fizjoterapii pod nazwą „Meniscus Bartosz Majocha” w Barlinku. Więcej informacji znajdziecie m. in. tu:

https://www.facebook.com/FizjoterapeutaBartoszMajocha

10. mgr Patrycja Krynicka jest dietetykiem klinicznym i będzie dla Was udzielać konsultacji tuż po wykładzie, czyli ok. 10.00 w gabinecie lekarskim przy dziedzińcu Szpitala Barlinek. Jeśli planujecie konsultację u Pani Patrycji koniecznie spiszcie na kartce to, co najczęściej spożywacie lub po prostu to, co macie w lodówce Pani Patrycja Krynicka na co dzień prowadzi indywidualne Poradnie Dietetyczne Smak Zdrowia w Szczecinie i Barlinku. Miło nam również napisać, że zdobyła tytuł dietetyka roku 2019 w Plebiscycie „Hipokrates Pomorza Zachodniego”. Więcej informacji znajdziecie m. in. tu:

http://smakzdrowia.bio/

oraz tu: https://www.facebook.com/smakzdrowia.bio/

11. mgr Joanna Kisły będzie udzielać konsultacji dietetycznych łącznie z wykonywaniem analizy składu ciała. Pani Joanna jest od kilku lat dietetykiem Szpitala Barlinek i prowadzi indywidualną praktykę w dziedzinie dietetyki w Myśliborzu. Więcej znajdziecie m.in. tu:

https://www.facebook.com/pages/category/Medical-Company/Dietetyk-Joanna-Kis%C5%82y-1834070283548856/

 

Aby skorzystać z którejś w/w wymienionej konsultacji wystarczy przyjść 7 września na dziedziniec Szpitala Barlinek. Nie potrzebujecie ani żadnego skierowania, ani pieniędzy. Fundacja Joy Aim i Szpital Barlinek nie prowadzą wcześniejszej rejestracji ani na bezpłatne badania, ani na bezpłatne konsultacje ze specjalistami. Po prostu przychodzimy i korzystamy. Oczywiście może się zdarzyć, że na badanie lub konsultacje trzeba będzie chwile poczekać, jednak w międzyczasie będzie można skorzystać z atrakcji, wziąć udział w śmiechoterapii lub wspólnie z dzieckiem uczestniczyć w zajęciach jogi. Można też wysłuchać jednego z interesujących wystąpień. Zapewniamy Was, że na pewno nie będziecie się nudzić i spędzicie przyjemnie czas.

KAMPANIE EDUKACYJNE:

09.15 Praktyczne wskazówki dietetyczne jak sobie radzić z zaparciami (mgr Patrycja Krynicka, Poradnia Dietetyczna Smak Zdrowia);

Podczas tego wystąpienia przekonacie się, że  o tym wstydliwym problemie można mówić odważnie, zrozumiale i do tego bardzo fachowo. Pani Patrycja Krynicka jako dietetyk kliniczny rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości, podpowie co należy jeść, czego unikać. Warto skorzystać z bogatej wiedzy i porad od osoby, która kształci w zakresie dietetyki innych jako adiunkt na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Więcej informacji znajdziecie m. in. tu: http://smakzdrowia.bio/

oraz tu: https://www.facebook.com/smakzdrowia.bio/

 

09.45 Leczenie i profilaktyka próchnicy u dzieci w wieku 1-5 lat (dr Agata Gibert-Bodnar, Este Dent Estetyka & Stomatologia);

Częste wątpliwości rodziców związane z pierwszą wizytą dziecka u stomatologa, bądź wątpliwości czy to już pora na leczenie zębów u pociech rozwieje dr Agata Gibert-Bodnar. Prelegentka posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie stomatologii, w tym stomatologii dziecięcej. Na co dzień prowadzi indywidualną praktykę lekarską w Este Dent Estetyka & Stomatologia w Barlinku. Więcej informacji znajdziecie m.in. tu: http://este-dent.com.pl/

oraz tu: https://www.facebook.com/EsteDent.barlinek

10.00 Pora na telestwora – czyli wpływ smartphonów i tabletów na dzieci (mgr Gabriel Strzelecki, Gabinet Psychoterapii SENS Gorzów Wlkp.);

Temat, który zna większość rodziców, babć i dziadków czyli jak skutecznie zainteresować dziecko czymś innym niż smartphon czy tablet. Głęboko wierzymy, że po tym mini wykładzie to się uda! Pan Gabriel Strzelecki jest psychologiem i pedagogiem na co dzień pracującym w Gabinecie Psychoterapii SENS w Gorzowie Wlkp i w Gorzowskim Centrum Pomocy Rodzinie. Więcej informacji znajdziecie m. in. tu: http://www.gabinetsens.pl/gabriel-strzelecki/

oraz tu: https://www.facebook.com/gabinetpsychoterapiiSENS

10.30 Wady postawy u dzieci (mgr Jolanta Bekier, Fizjoterapia Dotyk Zdrowia);

O tym, jak rozpoznać wady postawy u dzieci, na co szczególnie zwrócić uwagę oraz jak zapobiegać wadom postawy u najmłodszych i wiele więcej opowie mgr Jolanta Bekier – fizjoterapeutka na co dzień prowadząca indywidualną praktykę w dziedzinie fizjoterapii „Dotyk Zdrowia”. To będzie wyjątkowe wystąpienie bowiem przemawiać do Was będzie nie tylko fizjoterapeutka, ale również rodzic. Więcej informacji znajdziecie m.in. tu: http://fizjoterapia-barlinek.pl/

oraz tu: https://www.facebook.com/pages/category/Physical-Therapist/Fizjoterapia-Dotyk-Zdrowia-1564159460346018/

11.00 Nauka udzielania pierwszej pomocy;

Ten wykład poprowadzi dla Was personel medyczny Szpitala Barlinek. Zachęcamy do uczestnictwa każdego. Znajomość podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy może okazać się przydatna w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Odkryj w sobie pewność, że potrafisz uratować czyjeś życie.

12.00 Pranajama, czyli techniki oddychania (Magdalena Smorąg – uczennica Agnieszki i Maćka Wielobobów w nurcie vinjasa krama);

Wdech i wydech… Oddech towarzyszy nam od pierwszych sekund życia. O jego mocy i wpływie na zdrowie i energię życiową dowiecie się podczas wykładu Pani Magdaleny Smorąg. Jest to pasjonatka świadomego oddechu i doświadczona instruktorka jogi. Poprzez prezentację technik oddychania czyli pranajamy przekonacie się ile zdrowia można wpuścić do swojego ciała z każdym wdechem!

– Profilaktykę raka piersi poprowadzi Gorzowskie Stowarzyszenie Amazonek z Panią Bożeną Ambroży na czele. Przy tym stanowisku rozwiejecie swoje wszelkie niepokoje i wątpliwości, a entuzjazm, optymizm i niespotykane doświadczenie Pani Bożeny okażą się lekarstwem na całe zło. Więcej informacji znajdziecie m. in. tu: http://www.amazonkigorzow.pl/

– Profilaktykę raka nerki i raka prostaty w imieniu Stowarzyszenia Mężczyzn z Chorobami Prostaty Gladiator im. prof. T. Koszarowskiego poprowadzą wolontariusze Fundacji Joy Aim. Będziemy mieli mnóstwo ulotek, aktualnych biuletynów, z których można dowiedzieć się gdzie najlepiej leczyć schorzenia urologiczne. Zainteresowanych już dziś zapraszamy na bezpłatną konferencję w/w tematach do Bydgoszczy w dniu 26.10.2019 r. Więcej informacji znajdziecie m.in. tu: http://gladiator-prostata.pl/

Oraz tu: https://www.facebook.com/pg/gladiator.prostujemy/posts/

– Kampania edukacyjna Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Bratek

Na początku zawsze jest człowiek, dopiero później jego cechy, w tym jego pełnosprawność i niepełnosprawność. To będzie wyjątkowe stanowisko, na które zapraszamy wszystkich. Więcej wiedzy daje większą świadomość i zrozumienie, a naszym celem jest zbudowanie w Barlinku przyjaznego otoczenia dla osób posiadających autyzm. Warto wiedzieć więcej i przekazywać tą wiedzę dalej. O szerokiej działalności Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Bratek możecie przeczytać m.in. tu: http://www.bratek-barlinek.pl/

oraz tu: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Pomocy-Niepełnosprawnym-Bratek-191311460955488/

 

– Kampania informacyjna Barlineckiego Towarzystwa Edukacyjnego i NSP Radosna;

Na początku 5, teraz ponad 50 uczniów liczy Radosna Szkoła stworzona przez Barlineckie Towarzystwo Edukacyjne. Razy 10 zwiększyła się liczba uczniów w tak krótkim czasie działania szkoły. Co sprawia, że rodzice powierzają edukacje swoich dzieci właśnie Radosnej? Tego dowiecie się bezpośrednio od założycieli szkoły i oczywiście samych uczniów. Już nie możemy się doczekać pokazu ich kreatywnych pod każdym względem umiejętności. Więcej informacji znajdziecie m.in. tu:

https://www.facebook.com/barlineckietowarzystwoedukacyjne/

 

– Kampanię informacyjną Portalu Pracy dla Osób Niepełnosprawnych Werbeo.pl poprowadzą wolontariusze Fundacji Joy aim. Być może macie w swoim otoczeniu osoby niepełnosprawne, które potrzebują rehabilitacji społecznej w postaci pracy? Koniecznie zabierzcie je ze sobą na Barlinecki Dzień Zdrowia, by poznały inne możliwości. Więcej informacji na: https://werbeo.pl/praca/

oraz tu: https://www.facebook.com/pg/werbeo/about/

 

Drodzy uczestnicy IV Barlineckiego Dnia Zdrowia informujemy, że wszystkie podane wyżej godziny są godzinami orientacyjnymi i spontanicznie mogą ulec nieznacznym przesunięciom np. na skutek dużej liczby pytań od publiczności. Prelekcje będą odbywać się na dziedzińcu Szpitala Barlinek

 

 

ATRAKCJE:

– 10.00 Śmiechoterapia. Poprowadzi ją Paweł Zawendowski ze Szczecińskiego Klubu Śmiechu w Sali Konferencyjnej Szpitala Barlinek. My już wiemy, że będzie wesoło i zapewniamy, że będziecie się śmiać

(Paweł Zawendowski, Szczeciński Klub Śmiechu);

11.00 Joga dla dzieci (Joanna Frey – dyplomowana instruktorka jogi);

– animacje dla dzieci poprowadzi animatorka Ewelina i uczniowie Radosnej Szkoły w Barlinku. Pani Ewelina już przygotowała balony, z których wyczaruje super zwierzaki, brokat i tatuaże, watę cukrową i rewelacyjne zabawy. Buźki malować będą uczniowie z Radosnej Szkoły. Jest to doskonała okazja, by zapewnić najmłodszym super zabawę i jednocześnie skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji ze specjalistami.

– – Warsztaty z wyklejania i malowania koszulek poprowadzi Promocjone.com.

Coś, czego reklamować nie trzeba. Każdy, kto widział choćby relacje z jednych warsztatów Promocjone, wie, że łączą w sobie najwyższy poziom kreatywności i zabawy! My jesteśmy pewni, że wszystkie koszulki zrobione w sobotę będzie chciał nosić cały Barlinek. Może nawet wprowadzimy jakąś nową modę? Kto wie?! Z Promocjone wszystko jest możliwe. Więcej informacji o działalności Promocjone znajdziecie m.in. tu: http://promocjone.com/odziez/koszulki/

oraz tu: https://pl-pl.facebook.com › … › Marka › Produkt/usługa › Promocjone

– Zajęcia kreatywne dla dzieci poprowadzi Plantacja Wyobraźni.

Jabłka, gruszki, pomidory, banany, marchewki, ogórki i nawet kabaczki! Plantacja Wyobraźni zmieni swoje stanowisko w prawdziwy ogród. Może nawet pojawią się ananasy i kokosy? Wasze dzieci koniecznie muszą wziąć udział w tych zajęciach, by przekonać się ile inspiracji i to nie tylko zdrowotnych można brać z owoców i warzyw. Więcej informacji znajdziecie m.in. tu:

https://www.facebook.com/pages/category/Nonprofit-Organization/Plantacja-Wyobra%C5%BAni-MDK-190983454257667/

– Zielone śniadanie na trawie (Kuchnia Społeczna Gorzów Wlkp., Bar AS);

Macie ochotę na pyszne i zdrowe śniadanie? Jeśli tak to mamy dla Was coś idealnego! Prawdziwe miłośniczki zielonej diety zagoszczą podczas 4 Barlineckiego Dnia Zdrowia. Twórczynie Kuchni Społecznej, zielonego śniadania na trawie i licznych spotkań w Gorzowie Wlkp. u nas na dziedzińcu Szpitala Barlinek, w otoczeniu leżaków stworzą raj dla podniebienia i pokażą jak pysznie, zielono i zdrowo przygotować coś dającego energie na cały dzień! Więcej o ich działaniu możecie przeczytać m.in. tu: https://www.facebook.com/kuchniaspoleczna/

O tych, którzy preferują coś bardziej tradycyjnego zadba z kolei Bar AS, który zaskoczy Was nowym i specjalnym na tą okazję menu.  Ci, którzy byli na naszych lutowych warsztatach już się pewnie domyślają, że będzie równie pysznie. Więcej o działalności Baru AS przeczytacie tu: https://www.facebook.com/barasbarlinek/

Wiemy też, że są wśród Was takie łasuchy jak my – lubiący słodko zaczynać dzień, więc dołożymy też wszelkich starań by i Wam smakowało z nami śniadanko. Może rozsmakujecie się w serniku od Asi, albo w jabłeczniku od Oli, a może w cieście od mamy Beaty… Coś na pewno się znajdzie 😉

NIESPODZIANKI:

– Wydarzenie poprowadzi Pani Aleksandra Zalewska-Stankiewicz z Twoje Radio.fm, a więcej o naszej prowadzącej przeczytacie m.in. tu: http://twojeradio.fm/ludzie_radia.phppp-

– 30 % rabatu na soczewki fotochromowe w Salonie Optycznym „Optyline” Bartłomieja Mitka. Salon znajduje się przy ul. Gorzowskiej 68 w Barlinku, więcej informacji znajdziecie m.in. tu: https://optyline.pl/

 

oraz tu: https://www.facebook.com/pages/category/Optometrist/Salon-Optyczny-Optylinepl-126282847424537/

– 40% rabatu w dniu 06.09.2019 r. na szkła progresywne w Zakładzie Optycznym Leszek Bandrowski. Optyk znajduje się przy ul. Niepodległości 25 w Barlinku.

– Upominki dla dzieci;

– Losowanie vouchera na weekendowy pobyt dla 2 osób w Baltin Hotel & SPA k. Mielna wśród dorosłych uczestników. Podpowiemy, że właścicielem Hotelu i fundatorem vouchera jest Pan Marcin Kikut. Dla zachęty zamieszczamy linki do Baltin Hotel & SPA:

https://www.baltin.pl/hotel

https://www.facebook.com/baltinpl/

 

– Losowanie voucherów do Kids Shop. Sklep oferuje odzież dla dzieci i nie tylko. Znajduje się przy ul. Sądowej 9b/1 w Barlinku. Fundatorem 2 voucherów o wartości 50 zł każdy jest właścicielka Kids Shop Pani Monika Urbaniak. Więcej informacji znajdziecie m.in. tu:

https://www.facebook.com/KidsShopBarlinek/?fref=nf

I to jeszcze nie wszystko, ale to już naprawdę niespodzianki!

Mamy nadzieję, że udało nam się przybliżyć tych, dzięki którym IV Barlinecki Dzień Zdrowia nabrał takiego kształtu.

Widzimy się w najbliższą sobotę 7 września 2019 r. o godz. 09.00!

Do zobaczenia!

 

NEWS!

Informujemy, że będzie z nami jeszcze jeden specjalista! Pani dr n. med. Agata Janicka jest pediatrą i neonatologiem i na co dzień pracuje w Szczecinie oraz często bywa w Gabinetach na Staromiejskiej! Zapraszamy!

 

NEWS 2!

Przyjechał do nas dziś Święty Mikołaj i przywiózł na IV Barlinecki Dzień Zdrowia ekstra rzeczy dla wszystkich dzieci! Oj to będą dopiero święta….

 

NEWS 3

W trakcie wydarzenia będziemy robić zdjęcia. Chcemy móc przedstawić na stronie www.joyaim.pl i na facebooku relacje z wydarzenia. Umawiamy się, że każdy kto przychodzi na IV Barlinecki Dzień Zdrowia wyraża zgodę na ewentualną publikację swojego wizerunku. Jeśli ktoś sobie tego nie życzy – bardzo prosimy o poinformowanie o tym osobę, która będzie robić zdjęcie. Fotki będą wykonywać wolontariusze Fundacji Joy Aim.