III Barlinecki Dzień Zdrowia „Wszystkie męskie sprawy i jedno zdrowie” cz. 1 ZAPROSZENIE

Ponad 500 bezpłatnych badań (m.in. EKG serca, badania z krwi na prostatę – PSA, cholesterol, morfologia, poziom cukru, ciśnienie, analiza składu ciała,…), „Męskie sprawy” – czyli 4 super wykłady zdrowotne (seksuologia, dietetyka, fizjoterapia i sport) oraz ponad 200 voucherów o łącznej wartości ponad 5000 zł dla uczestników! czyli III Barlinecki Dzień Zdrowia! START!

 

Fundacja Joy Aim, Szpital Barlinek, partnerzy i piękne kobiety zapraszają w dniu 17 listopada 2018 r. (sobota) w godz. 09.00-13.00 na ul. Szpitalną 10 w Barlinku na III Barlinecki Dzień Zdrowia pod hasłem: „Wszystkie męskie sprawy i jedno zdrowie!”

 

Panowie z Barlinka i okolic!

III edycja jest dla Was! Zadbajcie o swoje zdrowie i samopoczucie z nami! Dzięki naszym partnerom mamy wszystko, co lubicie, kochacie i co Was interesuje w postaci ponad 200 voucherów! Przyjdźcie i przekonajcie się sami, że profilaktyka jest przyjemna! Gwarantujemy ciekawe wykłady, luźną atmosferę i smaczną grochówkę!

 

Panie z Barlinka i okolic!

Was również zapraszamy! Na super wykłady, na badanie cytologii oraz na ciasto i kawę! Wierzymy w Wasz wdzięk i dar przekonywania, dlatego wśród kobiet, które zachęcą swojego mężczyznę do udziału w badaniach lub wykładach również rozlosujemy atrakcyjne vouchery! Apelujemy by 17.11.2018 r. darować chłopakom porządki, wszelkie naprawy, zakupy, remonty, prace ogrodnicze na rzecz udziału w III Barlineckim Dniu Zdrowia!

 

Dzieci!

Maluchów, którzy będą towarzyszyć tatom i mamom w Barlineckim Dniu Zdrowia zapraszamy do kącika urwisa!

 

Celem wydarzenia jest zwiększenie dostępności do usług medycznych oraz wiedzy prozdrowotnej. Rozpowszechnianie informacji o zdrowiu mężczyzn, zachęcenie ich do dbałości o swoje zdrowie oraz zbudowanie przekonania o korzyściach płynących z podejmowania profilaktyki. Zwiększenie świadomości wśród pacjentów na temat zdrowia mężczyzn.

 

 

Zobacz program i poznaj naszych partnerów!