III Barlinecki Dzień Zdrowia – Przedstawienie prelegentów

III Barlinecki Dzień Zdrowia – Przedstawienie prelegentów

Szanowni Państwo!
Z przyjemnością i dumą prezentujemy naszych prelegentów, którzy w dniu 17 listopada 2018 r. podczas III Barlineckiego Dnia Zdrowia pod hasłem „Wszystkie męskie sprawy i jedno zdrowie” poprowadzą ciekawe wykłady o tematyce zdrowotnej dla mężczyzn i kobiet.

mgr Mieczysław Szympolski
psycholog zdrowia, psychoterapeuta, seksuolog w Centrum Zdrowia Psychicznego w Gorzowie Wlkp.

Ukończył psychologię i seksuologię kliniczną na WSFZ w Warszawie (obecnie Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna). Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu diagnozy i terapii. W pracy terapeutycznej bazuje na holistycznym rozumieniu człowieka i integruje różne podejścia terapeutyczne dostosowując metody działania do specyfiki problemów.
Polecany przez pacjentów, określany „lekarzem z powołania”, oceniany jako bardzo dobry i skuteczny psycholog i seksuolog.
Adres strony internetowej: http://www.psycholog-gorzow.com/

Wykład:
Godz. 09.00 „Wpływ choroby i umysłu na sprawność seksualną”

Patrycja Krynicka

dietetyk kliniczny, właścicielka Smak Zdrowia Poradnia Dietetyczna w Szczecinie i Barlinku

 

Doświadczenie i wiedzę zdobyła na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalistka od chorób dietozależnych i problemów jelitowych. W swojej pracy łączy chęć pomagania ludziom z merytorycznym podejściem do układania planów żywieniowych, czego rezultatem są sukcesy zdrowotne jej pacjentów. Smaczny jadłospis, profesjonalnie wyposażony w sprzęt gabinet oraz przyjazne usposobienie budują pewność satysfakcji i dobrego samopoczucia u każdego, kto skorzystał z porady dietetycznej mgr Patrycji Krynickiej.

Adresy stron: www.smakzdrowia.bio ,

www.facebook.pl/smakzdrowia.bio

 

Wykład:

Godz. 10.00 „Dieta prawdziwego mężczyzny”

 

 edf

edf

Bartosz Majocha i Pamela Baranowska

Fizjoterapeuci, trenerzy personalni

Absolwenci fizjoterapii m.in. na AWF w Poznaniu i na ZWKF AWF w Gorzowie Wlkp., uczestnicy licznych i różnych szkoleń, warsztatów i konferencji poświęconych doskonaleniu i zgłębianiu fizjoterapii. Młodzi, profesjonalni, z bogatym doświadczeniem i niespotykaną pasją w tym co robią. Bartosz Majocha na co dzień zajmuje się zawodnikami grup młodzieżowych w Akademii Lech Poznań, a swoje doświadczenie zdobył współpracując z najlepszymi sportowcami, mistrzami różnych dyscyplin oraz z ZKS Stilon Gorzów i BAF w Barlinku.

Pamela Baranowska słynie już z umiejętności przekazywania swojej wiedzy, bowiem w II edycji BDZ zachwyciła uczestniczki swoją kompetencją i otwartością na dyskusje, zdobywając tym wiernych fanów.

Oboje współpracują również z siłownią New Body Fitness w Barlinku świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Motywują do działania i sprawiają, że człowiek lepiej troszczy się o swoje zdrowie. Pacjenci określają ich „Mistrzami fachu”, „Stawiających na nogi lepiej niż red bull”, i „Przynoszący ulgę w cierpieniu”. Zadowolenie pacjentom daje ich sympatyczne podejście, indywidualne programy rehabilitacyjne oraz pierwsze efekty już po pierwszej wizycie.

Adres stron:

https://www.facebook.com/FizjoterapeutaBartoszMajocha/

https://www.instagram.com/fizjosport_bartoszmajocha

Marcin Kikut

sportowiec, piłkarz, inwestor oraz Prezes Zarządu Multimare Investment sp. z o. o. i właściciel Baltin Hotel & SPA

 

Najsłynniejszy piłkarz Barlinka, który już jako dziecko z piłki uczynił swoją pasję i motywację do wytrwałej pracy i rozwoju. Był zawodnikiem m.in. Lecha Poznań, Amiki Wronki, Ruchu Chorzów i Widzewa Łódź. Grał w Ekstraklasie i w reprezentacji Polski. Obecnie trener grupy młodzieżowej w GKS Tarnovii Tarnowo Podgórne, gdzie integruje młodzież i społeczność wokół stworzonego klubu piłkarskiego. Uwielbiany przez kibiców za grę na najwyższym poziomie, zachowanie i serce na boisku. Swoje doświadczenie i zamiłowanie do sportu umiejętnie wdrożył w każdą sferę życia. Inwestor w nieruchomości, stworzył i zarządza  Baltin Hotel & SPA k. Mielna oraz Baltin-Resort w Sarbinowie, Marcin Kikut – Człowiek sukcesu, któremu cele i drogę wyznaczyła miłość do piłki nożnej, a osiągnięcia konsekwentna praca.

 

Adresy stron:

http://www.baltin.pl/hotel#start

https://www.facebook.com/marcinkikutofficial/?ref=br_rs

 

Wszystkie wykłady odbędą się w Sali konferencyjnej Szpitala Barlinek

(ul. Szpitalna 10 w Barlinku)

Wykłady sfinansowano ze środków Fundacji „ORLEN – DAR SERCA”

 

 

ZAPRASZAMY!