Co słychać….

Pierwszy majowy weekend za nami, więc pełną parą wracamy i działamy! Ciekawi Cię czym się teraz zajmujemy? Oto krótka relacja….

Trwa Ogólnopolski Konkurs ZOZ Uśmiechniętego Pacjenta pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Pacjenta i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz patronatem medialnym Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego i Info Szczecin. Nasze wspaniałe jury ocenia projekty 23 finalistów. Część ocen już mamy i szepniemy Wam, że wyłaniają się już pionierzy, choć jeszcze wszystko może się zmienić. Warto śledzić te wydarzenie. Już 20 maja dowiemy się jak w Polsce szpitalom, centrom medycznym udaje się wywołać uśmiech u pacjentów! To będzie już 3 pakiet oryginalnych i innowacyjnych działań poprawiających standardy pobytu w podmiotach leczniczych! Mamy reprezentantów aż z 12 województw w Polsce!

Jesteśmy też dumni z siebie, że w tłoku przygotowań do majówki udało nam się wystartować w organizowanym przez TESCO projekcie „Decydujesz-Pomagamy”, który dofinansowuje działania organizacji pozarządowych. Wystartowaliśmy z planowanym na 7 września Barlineckim Dniem Zdrowia. Teraz mocno trzymamy kciuki, by przejść do kolejnego etapu – znaleźć się w trójce najlepszych projektów, gdyż za tym idą już pieniądze. Dzięki takiemu wsparciu zrobimy po prostu więcej! Bo jak pamiętacie – głowę mamy pełną pomysłów…

Powolutku, powolutku przygotowujemy się także na turne po Barlinku z zaproszeniami dla partnerów na 4 Barlinecki Dzień Zdrowia. Przy okazji przypominamy, że jesteśmy otwarci na każdą współpracę i wsparcie. Mamy już kilka zapewnień i partnerów merytorycznych i chętnie powiększymy tę pulę. Jedno jest pewne – będzie inaczej niż dotychczas.

Maj sprzyja także innym rzeczom. Jest zielono, wiosennie i coraz cieplej! Zachęcamy Was do korzystania ze świeżego powietrza, do ruchu na świeżym powietrzu oraz do zabawy w poszukiwanie tych rzeczy, które dają Wam radość! Jesteśmy pewni, że odkryjecie pare skarbów w swoim życiu!

Pozdrawiamy wiosennie!

Zespół Fundacji Joy Aim

[/cm